Se alla

Kontakt

Vi vill gärna höra av dig

Liberalerna i Lomma kommun

Gruppledare, ordförande, ledamot Kommunstyrelsen och Kommunstyrelsens arbetsutskott                          Sandra Pilemalm

sandra.pilemalm@lomma.se

sandra.pilemalm@liberalerna.se

vice ordförande, ersättare Kommunstyrelsen, ledamot Planledningsgruppen                                                    Jonas Benke

jonas.benke@lomma.se

Barn och utbildningsnämnden och Samhällsbyggnadsnämnden

ledamot Gun Larsson

gun.larsson@lomma.se

Socialnämnden                                                                                                                                                ledamot Britt Hjertqvist

britt.hjertqvist@lomma.se

Kultur och fritidsnämnden                                                                                                                                  ledamot Peppe Pollack

peppe.pollack@lomma.se

Miljö och byggnadsnämnden                                                                                                                          ledamot Mattias Olsson

mattias.olsson@lomma.se

 

 

Fler liberaler i Skånes län

Liberalernas parti- och riksdagskansli

Växel: 08-410 242 00
Postadress: Box 2253 103 16 Stockholm
Allmänna frågor: info@liberalerna.se